Subscribe

Cum sociis natoque penatibus et magnis

  שירותי הסטודיו

  עיצוב גרפי

  עיצוב תקשורת ויזואלית בהתאמה לעולם השיווק

  לוגו ומיתוג – עיצוב גרפי לעסקים  – לוגו ותדמית ייחודית לבית העסק, אשר יוצרים בידול מעל המתחרים. לוגו הוא תביעת האצבע של העסק. לכן, כמעצבת גרפית מומחית, לפני שאני מתחילה לעצב את הלוגו, אני מכינה בריף שיווקי, המתאים רק לעסק שלכם.

  דפוס – עולם הדפוס הוא מגוון, סוגי הנייר, גודל הנייר והשבחתו משפיעים על האווירה שתרצו ליצור במסרים המודפסים שלכם. הסטודיו מומחה בעיצוב למדיה המודפסת: קטלוגים, עלונים, פולדרים, מודעות פרסום, חוברות, תערוכות, שילוט, דיוור ישיר, אריזות ועוד.

  דיגיטל – בעולם מתקדם, התקשורת השיווקית של העסק נמצאת במקורות דיגיטלים רבים. שירותי הסטודיו לדיגיטל: עיצוב אתרים, עיצוב  למובייל, באנרים, דפי נחיתה, ניוזלטר, פייסבוק, אינסטגרם.

  מיתוג אירועים – במיתוג האירוע שלכם (עסקי או פרטי) הסטודיו חושב עבורכם על כל הפרטים: לוגו, הזמנות, סידורי הושבה, מספרי שולחן, אלבומים, קליפים, מתנות לאורחים ועוד.

  עיצוב קלפים ומשחקים – הסטודיו מומחה בפיתוח, עיצוב והפקה של ערכות קלפים החל משלב הרעיון ועד המוצר הסופי. אם גם אתם חולמים להוציא לאור ערכת קלפים ייחודית לעיסוק שלכם, אני אלווה אתכם בכל שלבי פיתוח ערכת הקלפים האישית שלכם.

  עיצוב אריזות הסטודיו נותן פתרונות עיצוב לאריזת מוצרים. את העיצוב חשוב להתאים לקהל היעד, לייעוד המוצר, למיקומו על המדף ובידול מול המתחרים. לפעמים, האריזה עושה את כל ההבדל – היא מקדמת מכירות.

  תקשורת פנים ארגונית – כל ארגון שמחשיב את עצמו חזק ומחובר לעובדים שלו, דואג ליצור תקשורת פנים ארגונית המקדמת את המותג וערכי החברה. בשנים האחרונות התווספו כלים דיגיטליים כדי לתקשר עם עובדי החברה ובאמצעות הרשתות החברתיות העובד משתף את היותו חלק מארגון וקהילה שטובה עבורו. בסטודיו שלי אני מעצבת את כל הכלים התקשורתיים של מחלקת משאבי אנוש ורווחה מול העובד.

  עיצוב נקודות מכירה – הסטודיו עובד בשוטף מול חברת שטראוס גרופ, מחלבות יטבתה ועלית יצירת נקודות מכירה ואלמנטים המעודדים קנייה בסופרים ובמרכולים.

  מגזינים – הסטודיו מומחה בעולם המגזינים: עיצוב מגזינים מקצועיים לחברות, עיצוב מגזין חברה לתקשורת פנים ולתקשורת חוץ וכמובן עיצוב מודעות פרסום תדמיתיות ומכירתיות. בנוסף לעיצוב המגזין, הסטודיו דואג לכל החלקים המרכיבים את המגזין שלכם – כתיבה, תרגום, פרסום, הפקה, הפצה וכד'.

  צילום

  צילום תדמית צילומי תדמית לעסקים בסטודיו או בבית העסק, כדי שתמונת של העסק שלכם תהיה שלמה. לפני הצילומים מתבצע תיאום ציפיות לפי הצרכים השיווקיים של העסק.

  צילום כנסים ואירועים עסקיים  – אתם מרימים אירוע עסקי, משתתפים בהרצאה או בסדנה? חשוב שיהיה לכם תיעוד איכותי, תמונות סטליס שיעבירו את האווירה, הקהל, ואתכם במרכז. תמונות אלו הם יחסי ציבור נפלאים  כי תמונה אחת שווה אלף מילים.

  צילום בוק בת מצווה – לסטודיו מותג בשם ענן ורוד – צילום ועיצוב אלבומי בת/בר מצווה ייחודיים

  לאתר ענן ורוד לחצו כאן

  סדנאות והרצאות

  הרצאות בנושא מיתוג – למתג מחוץ לקופסה

   סדנת השקפה לצמיחה עסקית – סדנת בוטיק ל 4 משתתפים בלבד, בה ננתח אסטרטגיות מיתוג ושיווק לעסק. מתאים לעסקים מתחילים, וגם לעסקים שרוצים לדייק את המסרים השיווקיים שלהם מול קהל הלקוחות

  סדנאות צילום – מבחר סדנאות צילום בהן נתמקד ביסודות הצילום, מתאים גם כסדנת צילום בסמארטפון

  קורס צילום – קורס צילום ייחודי, בו יסודות הצילום נפגשים עם התבוננות פנימי

  קלפים

  קלפי השקפה – קלפי הנחיה ואימון

  קלפי השקפה משקיפים על המציאות, מגלים פוטנציאל, ממקדים מחשבה וחושפים את התשובות המיטיבות עבור המתאמנים. באמצעות עבודה עם הקלפים ניתן לנסח אמת חדשה, בדגש על משאבים אישיים, ערך עצמי והבנה שהכל אפשרי. קלפי השקפה מאפשרים תקשורת כנה העוקפת התנגדויות. נקודת המבט של המתאמנים מתרחבת מול השקפת עולמם ודיוק רצונותיהם, תוך הטמעה מיידית של המסר.

  הערכה כולל 118 קלפים ומתאימה למאמנים ולמנחי קבוצות.

   

  קלפי BE – מסרים ותובנות לאנרגיה שבי

  קלפי קלפי בִּי הם אוסף של מסרים ותובנות המזמינים את האנרגיה שבתוכנו להתעורר
  בוחרים קלף, מקבלים אנרגיה ומאפשרים לתודעה חדשה להתגלות!

  בחפיסה 50 קלפים המנוסחים בלשון נקבה, הפונים לאנרגיה שלנו ומובילים את התודעה הפנימית לשינוי.
  הקלפים מתאימים לעבודה אישית, לסדנאות, למפגשי אימון, למעגלי חברה, לטקסי הפרשת חלה, לשעת חינוך ועוד.

  החפיסה מתאימה כמתנה מיוחדת ומרגשת!


  לאתר הקלפים לחצו כאן

  Call Now Button